کلید سازی ارزان

کلید سازی ارزان ممتازچی 09331332053

یکی از مهمترین دغدغه های شهروندان امنیت ساختمان و محافظت از حریم خصوصی محل سکونت، محل کار و یا حتی خودرو و … می باشد.

امنیت یک مجتمع یا محل کار با فراموش کردن کلید یا گم کردن کلید می تواند به خطر بیفتد.

بسیاری از افراد در چنین مواقعی به کلید سازی مراجعه میکنند اما باید در این بین به مسائلی بسیار توجه کنید که هزینه‌ای غیر معقولی پرداخت نکنید.

در واقع کلید سازی یکی از مشاغلی هست که با امنیت و مال مردم ارتباط مستقیم دارد و کوتاهی در انتخاب کلید ساز ممکن است خسارت جبران ناپذیری برای شما همراه داشته باشد.

باید توجه داشته باشید برخی از فعالان در این صنف فاقد تجربه و تخصص کافی هستند و تنها برای گذران و کسب درآمد ساده مشغول می باشند.

علاوه بر آن بدلیل عدم شناخت درست در زمینه شغلی کلیدسازی با نرخ مصوب فعالیت نمی‌کنند که این باعث میشود شما متحمل هزینه های بسیاری شوید.

معیار های بسیاری بر روی هزینه های کلیدسازی تاثیر گذار هستند قفل‌ها و کلیدهای مهمی را روزانه با خود حمل میکنیم که برای ما دارای اهمیت بسیاری است و در تلاش برای حفظ امنیت این مکان‌ها هستیم مانند درب حیاط ، پارکینگ، محل کار، خودرو و…

اما هر یک از این قفل و کلید‌ها با یکدیگر متفاوت است و امروزه بسیاری از قفل‌ها برقی و کامپیوتری هستند که در صورت گم کردن کلید آن باید کلید ساز در محل حضور پیدا کند و با توجه به سیستم برقی یا کامپیوتری قفل اقدام به باز کردن آن کند.

معیارهایی که بر قیمت و هزینه‌های کلید سازی تاثیر دارد میتوان به نوع قفل ( برقی ، کامپیوتری ، ریموتی ، کد دار ، معمولی ، رمز دار گاو صندوق ) و حتی نوع آلیاژ کلید برای قفل‌های معمولی و گاها می‌توان به نوع شرکت و کشور سازنده قفل نیز اشاره کرد.

چرا کلید سازی ارزان

با وضعیت اقتصادی در کشور قیمت ثابتی در مشاغل خدماتی و قیمت اجناس وجود ندارد و ممکن است با قیمت گرفتن از کلید سازی های مختلف قیمت های مختلفی را برای تعمیر یا تعویض قفل و کلید بدست آورده باشید که این شما را دچار سردرگمی در انتخاب می کند.

با این حال ما با پروانه کسب و همچنین عضو اتحادیه کلید سازی طبق تعرفه اتحادیه حتی کمتر از نرخ مصوب ارائه خدمات کلید سازی ارزان خواهیم داد.

در کلید سازی ارزان کیفیت تغییر میکند ؟

بر این باور نباشید که اگر قیمت کمتری پرداخت کنید حتما جنس خریداری شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست جنس و نوع کلید و قفل ها به مراتب شاید تفاوتی داشته باشد اما یک قفل ایرانی در همه جای کشور یک قفل ایرانی است پس اگر در یک نوع قفل قیمتی متفاوت رو برو شدید بدانید که نوع قفل متفاوت نیست این فروشنده است که بجای سود زیاد بر روی اجناس یا خدمات در تلاش است تا با قیمت مناسب تری خدمات و اجناس خود را ارائه دهد.

با ما همراه باشید با کلید سازی ارزان 09331332053

Author: مدیر سایت