تعویض توپی قفل

تعویض توپی قفل : برای آموزش نحوه‌ی تعویض توپی قفل مقاله زیر را مطالعه کنید.

تعویض توپی قفل

دقت کنید که اگر در این مورد اطمینان به توانایی انجام ندارید با شماره 09331332053 تماس بگیرید.

حتما باید اطلاع داشته باشید که قفل های متنوع ای در بازار وجود دارد که بسته به تفاوت توپی و مغزی هر کدام از آن ها با کلید مخصوص خودشان باز می شوند . این تفاوت ها به دلیل نوع استفاده و اهمیت وجود قفل به دسته های کتابی ضد سرقت و کشویی طبقه بندی می شود. اکثر قفل های ضد سرقت از نوع شاسی دار هستند که اغلب در جهت داخل درب به راحتی با دسته ای که دارد باز و بسته می شوند اما از سمت بیرون آن ها دستگیره ای وجود ندارد و نمی تواتن آن را بازنمود مگر اینکه از کلید استفاده کنید .

درب های ضد سرقت استحکام و امنیت زیادی دارند اگر چه در این روزگار دزدهای نامهربان روش های متفاتی برای باز کردن هر قفلی پیدا کرده اند اما این درب ها ضریب امنیتی بالاتری نسبت به درب های معمولی دارند .بیشتر واحد های مسکونی و حتی اداری به این نوع درب ها مجهز هستند این قفل طوری ساخته شده است که حتی کلید ساز های حرفه ای توانایی باز کردن و کپی کردن این قفل هارا ندارند. هنگامی که منزل خود را عوض می کنید و به جای دیگری می روید بهتر است که قفل ها را عوض کنید پس این آموزش ضرورت می یابد که بدانید با چه روشی باید این قفل هارا عوض کنید . شما باید توپی یا همان قسمت اصلی قفل یعنی مغزی قفل را خریداری کنید و با استفاده از آموزش زیر برای تعویض آن اقدام کنید .

نحوه تعویض توپی قفل این چنین است

نحوه تعویض توپی قفل

هر یک از درب های ضد سرقت مغزی و روکش مخصوص به خود را دارد که به راحتی می توانید آن را با باز کردن پیج های اولیه در معرض دسترس قرار دهید.به جهت کنترل بیشتر دست دیگر خود را هنگام باز کردن پیچ ها بر طرف دیگر درب قرار دهید تا اجزا درون آن گم نشود . میتوانید پیچ های باز شده را هم در ظرفی قرار دهید چرا که پیدا کردن پیچ مناسب درب مشکل بزرگ و زمان بری است . پس از باز کردن دو عدد پیچ روی مغزی وقت باز کردن پیچ روی زبانه درب است که در وسط درب ضد سرقت قرار دارد.

پس از بازکردن این پیچ به سادگی می توانید توپی یا همان مغزی قفل را از سمت خارج یا درون به سمت خودتان بکشید با این کار توپی قفل خارج می شود . سپس کافیست مغزی قفل خریداری شده را مجددا به جای مغزه ی قبلی درون قفل جایگذاری کنید و پیچ های اولیه آن را ببندید.

در صورت عدم توانایی برای انجام این کار های ساده می توانید تلفن خود را بردارید و به یک کلید ساز زنگ بزنید او این کار های ساده را به راحتی انجام می دهد . برخی از انواع درب های ضد سرقت پیچیدگی های خود را دارند و به راحتی نمی توان آن را تعویض کرد در این حالت بهتر است که با یک قفل ساز تماس بگیرید.

برای تعویض توپی در توسط متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید.

Author: مدیر سایت