کلید سازی خودرو

کلید سازی خودرو در محل

اگر کلید ماشینتان گم شده و یا داخل ماشین جا مانده است در هر زمان از طول 24 ساعت شبانه روز در حالی که از شدت استرس و نگرانی تماما افکار شما را بهم ریخته و از ماشین پیاده می شوید ناگهان متوجه می شوید که کلید خود را در خودرو جا گذاشته‌اید و به طور خودکار ماشین قفل شده است و حال باید چه کاری انجام دهید؟

پسرتان در حالی که ماشین در حیات خانه پارک شده و خاموش است در حال رانندگی کردن و رفتار کردن مشابه رفتار شما پشت فرمان است به علت حواس پرتی کلید را در ماشین جا گذاشته و پس از اتمام کار پرهیجانش از ماشین خارج می شود و ماشین قفل می‌شود و این شما هستید که با ماشینی رو برو شده‌اید که دیگر چاره‌ای برای باز کردن درب آن ندارید.

حال باید چه کار کنید؟

با ما همراه باشید .

در زمان هایی حدود صد تا دویست سال پیش که اولین ماشین ها تولید شدند کسی به این موضوع فکر نمی‌کرد روزی برسد که محافظت از خودرو مهم تلقی شود با گذر زمان و افزایش سارقین در جامعه این نیاز مطرح بود که چه راهی می تواند جلوی این کار را بگیرد.

استفاده از قفل های مرکزی اولین ایده‌ای بود که به ذهن انسان رسید و این در حالی است که امروزه در برخی از ماشین ها از اثر انگشت استفاده می‌شود اما بیشتر جامعه ما فاقد چنین ماشین هایثی هستند و لا‌جرم مجبور به استفاده از دزدگیرهای ساده برای ماشین‌های خود می باشند.

علاج واقعه پیش از وقوع

یک راست برویم سراغ اصل مطلب و از زیاده گویی بپرهیزیم . همیشه در هر موضوعی علاج واقعه پیش از وقوع بهترین کار است قبل از برخورد کردن با این اتفاقات همواره کلیدی زاپاس همراه خود داشته باشید میتوانید کلید زاپاس را در کیف پول خود و یا پشت قاب موبایل و یا هر روش دیگری همراه داشته باشید .

داشتن کلید زاپاس

اگر این امکان را نداشتید که کلید زاپاس را همراه خود ببرید و یا اینکه کیف پول با خود حمل نمی کنید می توانید کلید زاپاس را با چسب به جایی در زیر ماشین بچسبانید که در صورت نیاز به آن مراجعه کنید این را هم در نظر بگیرید که تنها شما از بودن این کلید مطلع هستید و شخص دیگری از بودن این کلید اطلاع ندارد پس خیالتان راحت باشد که دزد ها به علت کمبود وقت زیر ماشین و یا زیر گل گیر های ماشین شما را نمیگردند !

امداد خودرو کلید سازی خودرو

در هر صورت اگر این کارا ها را نکرده بودید (و سایت مارا مطالعه نکرده بودید) باز هم نگران نباشید چرا که یک تلفن با امداد خودرو مشکل را حل میکند این را اضافه می کنیم که برای جلوگیری از هدر رفت پول حتما قبل از رسیدن به روش سوم فکر علاج را کرده باشید.

مراجعه به متخصص و کلید ساز

آخرین کار پیش از شکستن شیشه می تواند این کار باشد که به کلید سازی خودرو مراجعه کنید . کلید سازی خودرو ماهر با استفاده از وسایلی مخصوص درب ماشین را به راحتی باز میکنند و شما را نجات می دهند نگران پیدا کردن کلید سازی خودرو  هم نباشید این افراد به صورت شبانه روزی ارئه خدمات می کنند برای پیدا کردن آن ها هم جستجوی اینترنتی کمک زیادی به شما می کند.

کلیدساز و قفل از ممتازچی 09331332053

Author: مدیر سایت