تعمیر 24 ساعته قفل

تعمیر 24 ساعته قفل انواع درب‌ها 09331332053

با تعمیر 24 ساعته قفل هر دری به روی شما بسته نیست.

خدمات تعمیر 24 ساعته قفل برای باز کردن قفل محدود انواع قفل های گاو صندوق، خودرو ، درب حیاط و آپارتمان ، قفل فرمان نیست کلید سازان ما پس از احراز هویت هر نوع قفلی را برای شما باز میکنند.

فاصله شما تا تعمیر قفل خراب یا بسته شده  تنها یک تماس فاصله است، 24 ساعت به معنای واقعی در هفت روز هفته با شما هستیم و در تقویم کاری ما روز تعطیل معنایی ندارد پس هرگز نگران بسته ماندن قفل خود نباشید.

گم کردن کلید یا جا گذاشتن کلید ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد اما با پیشرفت تکنولوژی دزدگیرها و قفل های اماکن این موضوع تنها به کلید ختم نمی‌شود.

جای نگرانی نیست تنها با یک تماس با شماره 09104994323 برای تعمیر 24 ساعته قفل شما حاضریم.

کلید سازان ممتازچی همگی در حرفه‌های تعمیرات و نصب انواع قفل و دزدگیر برای اماکن و پارکینگ و خودرو با تجربه و متخصص هستند.

ضمن اینکه هیچگونه سابقه کیفری نداشته و تماماً دارای مدارک و پروانه کسب هستند با مشاوره از متخصصان میتوانید امنیت منزل و خودروی خود را تا چند برابر افزایش دهید.

همچنین در صورت معیوب بودن میتوانید درخواست کنید تا قفل مورد نظر را جهت تعویض همراه داشته باشد.

چه قفل هایی برای تعمیر 24 ساعته انجام میشوند

تعمیر و تعویض انواع گاو صندوق

تعمیر و تعویض انواع قفل درب حیاط

تعمیر و تعویض انواع قفل و جک پارکینگ

ساخت و باز کردن قفل خودرو

قفل‌های کد دار و ریموت‌ دار

3 نکته برای کسانی که با مشکل خرابی قفل حیاط مواجه شدند

در صورت باز نشدن قفل حیاط هرگز با کلید های دیگر امتحان نکنید زیرا احتمال زیاد ممکن است به مغزی قفل صدمه و یا کلید در قفل بشکند و انجام چنین کاری قبل از رسیدن کلید ساز به مراتب ممکن است هزینه‌های شما را افزایش دهد.

هرگز با اشیاء نوک تیز مانند چاقو ، سوزن و… سعی در باز کردن قفل نکنید، زیرا این کار دارای مهارت و تخصص می‌باشد و تنها به قفل آسیب میرسانید.

بالا رفتن از دیوار یا درب حیاط را فراموش کنید در صورتی که کلید زاپاس ندارید این کار ممکن است به سلامت شما آسیب برساند و مشکلات شما را چند برابر کند.

تعمیر قفل برقی

حساسیت در خصوص قفل های الکتریکی بسیار زیاد است زیرا در صورتی که قفل ریموت درب حیاط شما به درستی کار نکند امنیت منزل شما در خطر می باشد.

ضمن اینکه اگر قفل برقی درب حیاط دچار اختلال شده  و باز نشود با دستکاری آن میتوانید آسیب هایی به سیستم کامپیوتر و برقی قفل برسانید که به مراتب هزینه بسیار بالایی را در پی خواهد داشت .

تعمیر قفل کله گاوی

قفل های کله گاوی یا همان قفل های لاک پشتی یکی از انواع قفل های برقی می باشد که دو نوع بدون شستی و شستی دار دارد. قفل کله گاوی بدون شستی، بر روی درب‌های اتوامتیک پارکینگ نصب می‌شوند و قفل های کله گاوی شستی دار، بر روی درب آهنی حیاط و یا ساختمان نصب می‌شوند که بیشترین خرابی های قفل های درب حیاط به این نوع قفل ها منجر می‌شود .

کلیدساز و قفل از ممتازچی 09331332053

Author: مدیر سایت